Obаveštаvаmo Vаs dа je Pokrаjinski sekretаrijаt zа energetiku,građevinarstvo i saobraćaj rаspisаo Javni konkurs za dodelu bespovratnih podsticajnih sredstava iz budžeta Autonomne pokrajine Vojvodine u 2017.godini, za sufinansiranje izrade projektno tehničke dokumentacije za izgradnju infrastrukturnih objekata jedinica lokalne samouprave.

Konkursnu dokumentaciju možete preuzeti u nastavku. ROK ZA KONKURISANjE je 12. maj 2017.

Pravilnik o dodeli bespovratnih podsticajnih sredstava iz budžeta Autonomne pokrajine Vojvodine u 2017.godini, za sufinansiranje izrade projektno tehničke dokumentacije za izgradnju infrastrukturnih objekata jedinica lokalne samouprave.

Obrazac - prijava na konkurs

Obrazac - obaveza